Home / آموزش / دنیای دیجیتال / موبایل / مسدود کردن تماس های تبلیغاتی

مسدود کردن تماس های تبلیغاتی

 تماس های تبلیغاتی
تماس های تبلیغاتی

مسدود کردن تماس های تبلیغاتی

مشکل بسیاری از کاربران، تماس هایی است که از طرف افراد ناشناس و یا افرادی است که برای تبلیغات با آنها تماس می‌گیرند و برایشان ایجاد مزاحمت می کنند. شما می‌توانید شماره‌های افراد ناشناس را به صورت دستی و جداگانه در قسمت Phone > Call > Block مسدود کنید. اما این کار زمان زیادی از شما می‌گیرد و البته فقط شماره‌هایی مسدود می‌شود که با شما تماس گرفته باشند و شما شماره آنها را داشته باشید. با استفاده از روش زیر می‌توانید تمام افراد ناشناس را به صورت یکجا بلاک کنید و نیازی به داشتن شماره آنها نیست.

کاربران آیفون می توانند با استفاده از ویژگی Do Not Disturb افرادی که شماره آنها جزو مخاطبین‌شان نیست را مسدود کنند. برای فعال کردن این ویژگی لازم است ابتدا:

۱-به Setting بروید

۲-وارد بخش Do Not Disturb شوید.

۳-گزینه ی Manual را فعال کنید تا Do Not Disturb فعال شود.

۴-گزینه Allow Calls From را انتخاب کنید.

در صورتی که گزینه ی Favorites را انتخاب کنید، فقط شماره هایی که در لیست مخاطب محبوب‌تان قرار دادید (مثل خانواده و دوستان) اجازه تماس گرفتن با شما را خواهند داشت و اگر گزینه ی All Contacts را انتخاب کنید، تمامی شماره تلفن‌هایی که در لیست مخاطبان شما ذخیره شده اند می‌توانند با شما تماس بگیرند. با انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها، از تماس‌های مزاحمی که شماره او نمی‌شناسید خلاص می‌شوید.

About hadi saghaei

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *