Home / آموزش / دنیای دیجیتال / موبایل / افزایش سرعت شارژ گوشی هوشمند

افزایش سرعت شارژ گوشی هوشمند

افزایش سرعت شارژ گوشی

 در این پست نحوه صحیح شارژ گوشی هوشمند و راه های افزایش سرعت شارژ گوشی و طولانی شدن عمر باتری گوشی را به شما عزیزان یاد خوهیم داد.

استفاده از شارژ اصلی

برای هر گوشی، طبق استاندارد جهانی یک شارژر مخصوص تولید شده است.

آن بدین معنا است که هر شارژری مناسب گوشی هوشمند شما نیست. باید به این نکته توجه کرد که ولتاژ و آمپر هر شارژر با شارژر دیگر متفاوت است. بنابر این شارژر مخصوص گوشی تان، بهترین گزینه برای شما است.

استفاده از حالت پرواز✈️

اگر گوشی خود را بر روی حالت پرواز قرار دهید، تمامی دسترسی های شما مانند وای فای، بلوتوث، تماس ها و… به طور کامل قطع می شود. این امر ممکن است کمی شما را محدود کند اما به سریع تر شارژ شدن باتری گوشی شما کمک چشمگیری می کند.

استفاده نکردن از گوشی در حال شارژ

اگر شما کار خاصی با گوشی ندارید، می توانید گوشی خود را در هنگام شارژ خاموش کنید. البته گوشی های آیفون درهنگام شارژ خاموش نمی مانند ولی شما می توانید از گوشی خود استفاده نکنید و صفحه آن را خاموش نگهدارید.

استفاده نکردن از شارژ های بدون سیم

اخیرا شاهد ورود شارژ های بدون سیم و به اصطلاح وایرلس هستیم.

این شارژ ها بدون سیم کار می کنند و جذابیت بیشتری برای کاربران دارند اما باید این نکته را نیز در نظر داشت که این شارژر ها قدرت کمتری نسبت به شارژ های معمولی دارند و گوشی را نیز به همین نسبت دیرتر شارژ می کنند.

اتصال مستقیم گوشی به برق

شما می توانید گوشی خود را با استفاده از لپ تاپ، کامپیوتر، ماشین و … شارژ کنید. از آنجایی که این پورت ها از آمپر پایین تری بهره می گیرند، گوشی شما به زمان بیشتری برای شارژ شدن نیاز دارند.

توصیه ما به شما این است که گوشی خود را به وسیله شارژر های معمولی مستقیما به شارژ متصل کنید. تا سریع تر شارژ شود.

 

About hadi saghaei

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *