Home / روانشناسی / قانون جذب / اساس قانون جذب

اساس قانون جذب

اساس قانون جذب
اساس قانون جذب

اساس قانون جذب

اساس قانون جذب همان فیلتر ذهنی است. این صافی اجازه نمی دهد که اطلاعات بیهوده و به دردنخور وارد ذهن شود. اگر پس از یک پیاده روی طولانی در خیابانهای تهران از شما بپرسند ” شما که توی خیابان بودید، آیا اتومبیل تویوتا هم دیدید؟” ممکن است گیج شوید و نتوانید جواب درستی بدهید،

اما اگر قصد خرید اتومبیل داشته باشید، و اتفاقا تویوتا یکی از انتخابهای مهم شما باشد، آن وقت وضعیت فرق میکند. یعنی اگر اتومبیل موردنظر از کنارتان عبور کند دیگر نسبت به آن بی تفاوت نخواهید بود. در اینجا فیلتر ذهنی اجازه ورود اطلاعات را میدهد.
بررسی علمی قانون جذبه عبارت دیگر وقتی برنامه ای در ذهنمان داشته باشیم و یا هدفی تعیین کرده باشیم که برایمان مهم باشد، ذهن ما هر چیزی را که با آن در ارتباط باشد جذب می کند.

یک مسیر ، یک حرکت ، یک سخن ، یک شخص ، یک مغازه و… دقت کنید که تمام این عوامل برای شما به وجود نمی آیند! آن مسیر و یا آن مغازه آنجا هست، آن حرف زده خواهد شد و تمام عوامل در جریان خواهد بود چه شما هدف و برنامه ای داشته باشید چه نداشته باشید و حال که هدفی دارید تازه متوجه آنها میشوید! گویی که ناگهان می بینید راه های مهمی که شما را به هدفتان می رساند در جلوی پایتان قرار گرفته است!

طرز عملکرد قانون جذب
طرز عملکرد قانون جذب

طرز عملکرد قانون جذب

عملکرد قانون جذب به این صورت است مشابه، مشابه راجذب می کند اگر احساس شوق وذوق،سرحالی، شور وشر، شادی ولذت، قدردانی و وفور نعمت می کنی، به این معناست که از خودت انرژی مثبت ساطع می کنی، ازطرفی اگر احساس ملالت، نگرانی، تشویش، عصبانیت، دلخوری و غم وغصه کنی، انرژی منفی ساطع می کنی،کائنات ازطریق قانون جذب، مشتاقانه دربرابر هر دو نوع ارتعاش واکنش نشان می دهد،

کائنات تعین نمی کند که کدام یک به نفع توست وصرفاً در مقابل انرژی که خلق می کنی واکنش نشان می دهد ومقدار بیشتری از همان انرژی را به تو برمی گرداند، تو هر آنچه را در طبق اخلاص بگذاری، به خودت بر می گردانی، در هر لحظه هر فکر واحساسی که داشته باشی، به این معنی است که مقدار بیشتری از همان را درخواست کرده ای.

About hadi saghaei

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *